Počasí na Lipně a webkamery Lipno

Webkamery Lipno nad Vltavou

Pro detail jaké je na Lipně počasí klikněte na obrázek a přenesete s k nám na Lipno :-) přímo na Stezku v korunách stromů, těšíme se na Vás.

Pro detail jaké je na Lipně počasí klikněte na obrázek a přenesete s k nám na Lipno :-) přímo do Mariny Lipno, těšíme se na Vás. 

Vítejte na Lipně!

Ubytování Lipno nad Vltavou - rekreační resort Riviera Lipno. Vítáme Vás v malebném místě, které se nachází přímo na břehu Lipenského jezera. Naše apartmány poskytují kompletně vybavené zázemí, které zajistí příjemnou dovolenou na Lipně, jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi.

Nabízíme ubytování v nadstandardních apartmánech s krásným výhledem na jezero Lipno v rekreačním parku Riviera Lipno, který je v těsné blízkosti nově vznikajícího projektu Molo Lipno.

K oblíbenému Apartmánu Riviera Lipno 510/21 jsme pro vás v roce 2021 otevřeli 2 NOVÉ APARTMÁNY Riviera Lipno 511/5 a 511/4 o velikosti 42 m2 plus 17 m2 terasa. Samozřejmě s výhledem na jezero, s terasou a u pláže. Každý má kapacitu 5 lůžek.

Výhodné nejen v létě, když si z pláže "skáknete" do apartmánu a nebo nemusíte každý den balit paddleboard. U nás relaxujete na terase a Vaše děti si hrají venku pod dohledem :-)

A pro letní sezónu 2022 jsme nově otevřeli ubytování na lodi Dolce Vita (dříve Babar), naší kajutové plachetnice kotvící přímo v Marině Lipno.

Na Lipně trávíme většinu času a osobně zajistíme Váš bezstarostný příjezd na dovolenou. Na místě Vás ubytujeme, vše ukážeme a jsme Vám k dispozici po celou dobu pobytu. Sami si apartmány uklízíme a ručíme za kvalitu, hygienu a čistotu.

Chceme, abyste si Vaši dovolenou opravdu užili bez starostí. Nevyužíváme žádné pracovníky zprostředkovatelských a úklidových firem.

Rádi Vám Lipensko představíme a doporučíme kam za zábavou, sportem a na výlety.

Věříme, že u nás prožijete příjemnou dovolenou plnou relaxace a odpočinku. Lipno nad Vltavou a jeho okolí nabízí v létě i zimě široké možnosti pro sport, zábavu, mnoho zajímavostí a atrakce pro děti i dospělé.

Těšíme se na Vás.