Apartmán Dolce Vita Harrachov 1.8 - Krkonoše

Apartmán Dolce Vita Harrachov 1.8 o velikosti 1+kk (30 m2 + 10 m2 terasa) - 3 lůžka

V roce 2021 jsme pro Vás otevřeli nový apartmán v luxusní residenci Dolce Vita Harrachov Krkonoše. Nabízíme zde úplně nový apartmán s výhledem do čisté horské přírody (les, horský potok). Doporučujeme pro páry nebo rodiny s jedním dítětem. Dle domluvy pro čtyř člennou rodinu - kratší pobyty.

Apartmánový dům je moderně řešen - kombinace dřeva, kamene a vhodně umístěn do přírody. Z našeho apartmánu je opravdu krásný výhled přímo do lesa a pod velkým balkónem teče horský potok. Věříme, že u nás výborně zrelaxujete.

Jistě využijete naši okrasnou zahradu, lavičky a krb pro Vaši relaxaci a zábavu. Ze zahrady vás lávka přes potok zavede do lesa přímo do horské přírody.
Sauna Dolce Vita Harrachov - je venkovní sauna s ochlazením přímo v horském potoce.
Na běžecké trasy a na biatlonové kolečko Harrachov nastoupíte přímo naproti v lese. Stačí přejít naši lávku, která vede od budovy přes potok.
Vlastní sklep pro uložení kol a dalšího sportovního vybavení.
Apartmánový dům má vlastní výtah. Apartmán je nekuřácký a z důvodu alergie naší dcery není možné ubytovat domácí mazlíčky. Děkujeme za pochopení

Naše pekárna Dolce Vita Harrachov nabízí denně čerstvé pečivo - nedaleko od apartmánového domu.

Zima v Harrachově v Krkonoších

Nevíte co koupit jako dárek k Vánocům nebo k narozeninám? Určitě pobyt v Krkonoších je správný tip. Kontaktujte nás pro volné termíny v našich apartmánech na horách.

Babí léto a venkovní sauna Dolce Vita v Harrachově.

Kontakt a adresa

Pro více informací mě kontaktujte, děkuji

Ing. František Drobil - majitel, tel +420 602 373 556, info@apartman-na-lipne.cz,

Náš Facebook zde

Adresa apartmánového domu Dolce Vita Harrachov: Nový Svět 701, Harrachov 512 46

GPS: 50°46'57.5″N 15°24'57.2″E