Akce na Lipně

Připravované akce na Lipně

Aktuální akce nově přidáváme na náš Instagram.

🌟 Připravujeme pro vás kulturní a sportovní akce na nadcházející sezónu 2024! Můžete se těšit na naše tradiční perly jako je divadelní představení na Otáčivém hledišti v Českém Krumlově, zaznívání not během Mezinárodního hudebního Festivalu Krumlov, ale také na vzrušující novinky, které vás zaručeně nadchnou. 🌟 



Zajímavosti na Lipně

Stezka korunami stromů Lipno, Království lesa, bobová dráha, lanový park. Floutrejl - rodinná terénní cyklotrasa, bikepark, Pumptrack, Hopsárium Lipno, pěší naučné stezky a Rybar, Lanové dráhy Lipno Expres a Promenádní, vyhlídkové plavby parníkem Lipno-line.

Sportovní aktivity na Lipně

Koupání, cyklistika, jachtaření, turistika, in-line brusle, elektrokola, silniční a sjezdové koloběžky, motorové čluny, kajaky, paddleboardy, šlapadla, beach volejbal, trampolíny, rybaření, tenis, Aquaworld a v zimě sjezdové i běžecké lyžování, večerní lyžování, bruslení a sauna.

Skiareál Lipno

13,4 km sjezdovek - Střecha, Pánská, Dámská, Sjezdovka lišáka Foxe, Promenádní, Vyhlídka, Snowpark, Skicrossová dráha a měřený slalom, výukové hřiště Fox park a Bambini park a nově spuštěna Lipenská s dvousedačkovou lanovkou.

Pobyt na Lipně

Nevíte, co koupit za dárek k Vánocům? K narozeninám? Co zimní dovolená nebo prázdniny na Lipně nebo v Krkonoších, kontaktujte nás pro volné termíny ubytování a dárkové vouchery :-)