PŘIPRAVUJEME PRO VÁS - Ubytování na plachetnici na Lipně - kotvení v Marina Lipno

Ubytování v kajutové plachetnici Dolce Vita na Lipně - 4 lůžka

Na základě přání našich hostů pro Vás připravujeme i netradiční ubytování přímo na lodi v Marině Lipno nad Vltavou. Naše plachetnice je zde zakotvena a nabízí romantiku a dobrodružství pro naše hosty, kteří si chtějí užít ubytování v atmosféře přístavu a přímo v centru dění Mariny Lipno. Věříme, že Vás okouzlí večerní posezení na palubě při západu slunce nebo i probuzení do ranního cvrkotu přístavu. 

Ubytování je určeno pro nenáročné hosty na ubytování. Prostor a vybavení kajuty je samozřejmě úměrné možnostem a velikosti lodi (7m).
Naši hosté mají klíče od zázemí Kapitanátu Marina Lipno, kde je k dispozici WC a sprchy.
Doporučeno pro 2 lidi, ale je možné i s dětmi. Běžně spíme celá rodina (děti 5 a 7 let). Místa je dost, ale je to na úkor pohodlí. Pro více info nás kontaktujte.
Loď je určena pouze k ubytování.

Detail vybavení - ubytování na lodi na Lipně:

Spaní:

2 x jedno - lůžko 70 / 195 cm

1 x dvoj - lůžko ve špici lodi - 170 / 186 cm

3 x peřina a polštář včetně povlečení, prostěradlo

Případně dle dohody se dá doplnit.

Prosím přivezte si svoje ručníky.

Vaření:

- Na lodi je k dispozici jedno - plotýnkový vařič, varná konvice a základní nádobí (hrnec s puklicí, 2x příbory, lžičky, nůž, 2x talíř, skleničky, skleničky na víno, hrnečky, otvírák víno/pivo, naběračka, plastová miska, prkénka, ...)

- Kohoutek s pitnou vodou je také přímo na molu, cca 8 m od lodi. Jinak dřez je u kapitanátu Marina Lipno (cca 80m)

- V úložném prostoru je autochladnička

WC, sprchy, umyvadla jsou k dispozici v kapitanátu Marina Lipna (cca 80m)

Elektřina:

Na loď je přivedena elektřina 230V/50Hz prodlužovacím kabelem, který je k dispozici i uvnitř lodi. Kam je možné si připojit např. nabíječku telefonu apod.

Úložné prostory:

Na lodi jsou k dispozici různé úložné prostory (úměrné velikosti lodi) a ve dvou částech tyče a ramínka na pověšení věcí.

Venkovní posezení:

Pro venkovní posezení jsou dvě lavice 50 / 135 cm s podsedáky. Prosíme podsedáky pravidelně uklízet, aby nezmokly nebo je neodfoukl vítr do vody.

Přes zadní palubu / posezení je natažena plachta, jako střecha. Takže je posezení ochráněno proti přímému slunci, dešti a ranní rose.

Na přední palubě se dá lehnout a opalovat.

Na Lipně trávíme většinu času a osobně zajistíme Váš bezstarostný příjezd na dovolenou. Na místě Vás ubytujeme, vše ukážeme a jsme Vám k dispozici po celou dobu pobytu. Sami si uklízíme a ručíme za kvalitu, hygienu a čistotu.

Chceme, abyste si Vaši dovolenou opravdu užili bez starostí. Nevyužíváme žádné pracovníky zprostředkovatelských a úklidových firem.

Rádi Vám Lipensko představíme a doporučíme kam za zábavou, sportem a na výlety.

Pro více info nás kontaktujte 602 373 556