Apartmány Riviera Lipno jsou připraven a těšíme se na Vás.

Cena zahrnuje:

 • Pronájem celého apartmánu na 1 den/noc (kapacita až 8 lůžek - velký, 5 lůžek - menší)
 • Parkování u objektu
 • Wi-Fi připojení
 • Ručníky, ložní prádlo
 • Závěrečný úklid
 • Energie
 • Užívání sklepa pro uložení kol nebo lyží

Cena ubytování se liší dle počtu osob, délky pobytu, sezóny, slev a aktuální obsazenosti. Proto nás kontaktujte pro aktuální cenovou nabídku požadovaného termínu.

Ceny na webových stránkách zprostředkovatelů nabízejících ubytování v této destinaci mohou být vyšší z důvodu poplatku za jejich služby a kurzových rozdílů. Kontaktujte nás pro aktuální cenu a případné slevy v požadovaném termínu.¨

Při Check-inu předložíte občanské průkazy (pasy) pro evidenci do knihy hostů, u cizinců navíc nahlášení cizinecké policii a zaplatíte lázeňský / rekreační poplatek dle vyhlášky Obecního úřadu Lipno nad Vltavou pro rok 2021 je to 50,- Kč / noc za osobu starší 18 let.

Rezervační podmínky

Po odeslání poptávkového formuláře Vás budeme co nejdříve kontaktovat telefonicky, nebo mailem s konkrétní nabídkou ubytování. Rezervaci Vám závazně potvrdíme mailem, ve kterém obdržíte informace k platbě a k příjezdu.

Platební podmínky

Po potvrzení rezervace z naší strany, se hradí záloha ve výši 50% ceny ubytování. Po obdržení platby Vám zašleme potvrzení mailem. Do 60 dní před nástupem pobytu se hradí zbývajících 50% z celkové ceny ubytování.

Storno podmínky

 1. Storno podmínky se vztahují na zrušení rezervace ubytovacích služeb učiněné mezi objednatelem ubytovacích služeb a ubytovatelem (provozovatel apartmánu).
 2. Storno poplatek se počítá z celkové výše objednávky.
 3. Storno poplatek představuje náhradu škody způsobenou ubytovateli.
 4. V případě zrušení pobytu, u kterého byla již provedena zálohová platba a dle storno podmínek je výše zaplacené zálohy vyšší než storno poplatek, ubytovatel je povinen objednateli vrátit částku převyšující storno poplatek.
 5. V případě předčasného ukončení či přerušení pobytu bez zavinění ubytovatele nevzniká ubytovateli povinnost vrátit objednavateli zaplacenou cenu pobytu ani její poměrnou část.

Ve výjimečných případech je po dohodě možné přesunout pobyt na jiný termín v rámci volné kapacity bez stornopoplatků. 

Při zrušení rezervace do 60 dní před nástupem pobytu Vám bude účtováno 50% z celkové ceny ubytování. 

Při zrušení rezervace v době kratší než 60 dní před nástupem pobytu Vám budeme účtovat 100% z celkové ceny ubytování.

Ubytovací podmínky

Příjezd v hlavních sezonách je možný od 15 - 18 hod., odjezd do 10 hod. Dle aktuální obsazenosti lze příjezd/odjezd domluvit na dřívější/pozdější hodinu.

Při příjezdu je vyžadovaná platba vratné kauce ve výši 2.000,- Kč nebo 4.000,- Kč dle velikosti apartmánu (platba v hotovosti). Před odjezdem bude apartmán zkontrolován a kauce vrácena. V případě zjištění poškození vybavení apartmánu Vám bude kauce ponížena.

Víno z vinotéky (apartmán č.21) u apartmánů č.5 a č.6 dle dohody připravené ve sklepě

Úhrada celkové spotřeby vína se platí na konci pobytu bezhotovostně. Ceník je k dispozici u vinotéky.